• ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

25. Avgust 2023 10:44ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОВДЕ.
  • ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ НОВОПРИМЉЕНЕ ДЕЦЕ

11. Jul 2023 12:48Предшколска установа ,,Паша и Наташа“
    Број: 348
    Дана: 10.07.2023.
    Нова Варош

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ НОВОПРИМЉЕНЕ ДЕЦЕ

Обавештавамо вас да ће се потписивање уговора за новоуписану децу, по конкурсу за 2023/2024. радну годину, вршити у периоду од 17.07.до 28.07.2023.године у ПУ,, Паша и Наташа“, од 10-13h.

ПУ,,Паша и Наташа“

Датум: 08. Maj 2020 07:28 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ - Конкурс за упис деце у предшколску установу

Датум: 01. Maj 2020 16:22 Категорија: Новости

Поштован родитељи,
Конкурс за упис деце у предшколску установу узраста од једне године од пет и по година за  2020 / 2021.се проводи од 1.маја до 1.јуна 2020.године.

Захтев за упис подносиће се искључиво електронским путем

Све додатне информације можете добити на телефон 033 61647 и на мејл адресу [email protected] ,контакт особа Фахрија Јуковић

Плаћање услуга вртића
Месечна цена услуга вртића износи
1.целодневни боравак детета у јаслицама ( до 3 године) и вртићу (преко 3 године) ........3920,00

Доласци детета у вртић подразумевају плаћање 100% а недоласци плаћања 50% цене

Датум: 30. Mart 2020 12:18 Категорија: Новости

Поштован родитељи,
Конкурс за упис деце у  припремни предшколски програм у предшколску установу 2020 / 2021.се проводи од 1. априла до 1.маја 2020.године.

Захтев за упис подносиће се искључиво електронским путем
htttps://euprava.gov.rs/vrtic

Све додатне информације можете добити на телефон 033 61647 од 8-12 часова , и на мејл адресу [email protected] ,контакт особа секретар предшколске установе Владимир Илић.

Плаћање услуга вртића
Месечна цена услуга вртића износи
2..целодневни боравак детета у припремном предшколском програму  ............................2350,00

Четворочасовни припремни предшколски програм се не плаћа.

Доласци детета у вртић подразумевају плаћање 100% а недоласци плаћања 50% цене

НАЈМЛАЂИ НОВОВАРОШАНИ У КРЕАТИВНИМ КОСТИМИМА ДЕФИЛОВАЛИ ГРАДСКИМ УЛИЦАМА

Датум: 16. Oktobar 2019 11:39 Категорија: Новости

ОПРОШТАЈНА ЖУРКА СТАРИЈЕ ЈАСЛЕНЕ ГРУПЕ