Април 2021

ПРЕДШКОЛСКА ОНЛАЈН ЗАЈЕДНИЦА УЧЕЊА - УЧИМО И МЕЊАМО ПРАКСУ

Датум: 25. Mart 2021 14:06 Категорија: Новости

“Добробит деце предшколског узраста“

Поштовани родитељи, старатељи и други законски заступници,
У прилогу се налази брошура за родитеље “Добробит деце предшколског узраста“ коју је издао ЦИП-Центар за интерактивну педагогију у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја и уз подршку Уницеф-а. Кроз ову брошуру можете се упознати са тим:
Шта је то добробит и на који начин је деца развијају?
Који су то показатељи да дете живи у условима који погодују развоју добробити?
На које све начине можете подржати добробит ваше породице и ваше деце?
Идејама за активности са децом које доприносе да деца и ви будете здравији, опуштенији и задовољнији
Позивамо вас да поделите своје утиске о брошури попуњавањем кратког упитника на линку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceCaK01Rh-xx_M5EYlQ_6HT6J6T3wwiyFQVs0Y66ymYs0aeg/viewform
 Ваше мишљење пуно значи, посебно за планирање нових ресурса за породице.

Поштовани родитељи, старатељи и други законски заступници,
Шта је то добробит и на који начин је деца развијају?
Који су то показатељи да дете живи у условима који погодују развоју добробити?
На које све начине можете подржати добробит ваше породице и ваше деце?
Позивамо вас да поделите своје утиске о брошури попуњавањем кратког упитника на линку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceCaK01Rh-xx_M5EYlQ_6HT6J6T3wwiyFQVs0Y66ymYs0aeg/viewform
 Ваше мишљење пуно значи, посебно за планирање нових ресурса за породице.