• ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

• ОБАВЕШТЕЊЕ - Конкурс за упис деце у предшколску установу

01. Maj 2020 16:22ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштован родитељи,
    Конкурс за упис деце у предшколску установу узраста од једне године од пет и по година за  2020 / 2021.се проводи од 1.маја до 1.јуна 2020.године.

Захтев за упис подносиће се искључиво електронским путем

Све додатне информације можете добити на телефон 033 61647 и на мејл адресу vrticpasainatasa@gmail.com ,контакт особа Фахрија Јуковић

Плаћање услуга вртића
    Месечна цена услуга вртића износи
    1.целодневни боравак детета у јаслицама ( до 3 године) и вртићу (преко 3 године) ........3920,00

Доласци детета у вртић подразумевају плаћање 100% а недоласци плаћања 50% цене

Август 2020

ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 30. Mart 2020 12:18 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштован родитељи,
Конкурс за упис деце у  припремни предшколски програм у предшколску установу 2020 / 2021.се проводи од 1. априла до 1.маја 2020.године.

Захтев за упис подносиће се искључиво електронским путем
htttps://euprava.gov.rs/vrtic

Све додатне информације можете добити на телефон 033 61647 од 8-12 часова , и на мејл адресу vrticpasainatasa@gmail.com ,контакт особа секретар предшколске установе Владимир Илић.

Плаћање услуга вртића
Месечна цена услуга вртића износи
2..целодневни боравак детета у припремном предшколском програму  ............................2350,00

Четворочасовни припремни предшколски програм се не плаћа.

Доласци детета у вртић подразумевају плаћање 100% а недоласци плаћања 50% цене