• ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

• ОБАВЕШТЕЊЕ - Конкурс за упис деце у предшколску установу

01. Maj 2020 16:22ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштован родитељи,
    Конкурс за упис деце у предшколску установу узраста од једне године од пет и по година за  2020 / 2021.се проводи од 1.маја до 1.јуна 2020.године.

Захтев за упис подносиће се искључиво електронским путем

Све додатне информације можете добити на телефон 033 61647 и на мејл адресу vrticpasainatasa@gmail.com ,контакт особа Фахрија Јуковић

Плаћање услуга вртића
    Месечна цена услуга вртића износи